Kancelárske priestory na prenájom EUROCENTRUM s.r.o.
 
 
Všeobecné informácie o objekte:

Budova pozostáva z prízemia, podkrovia a pivnice. Poskytuje komfortné a reprezentačné priestory aj pre najnáročnejších klientov.
Jej výhodná poloha na ulici Kmeťova 18 v Novom Meste nad Váhom umožňuje priamy prístup autom vrátane parkovania. Nachádza sa veľmi blízko centra mesta a námestia ( 5min chôdze ), v blízkosti je aj autobusová a železničná stanica ( 10min chôdze ). Celá budova je kompletne klimatizovaná s možnosťou ovládať klimatizáciu pre každú kanceláriu samostatne.

Obsahuje 15 kancelárií rôznych rozmerov, z čoho 2 sú vhodné ako konferenčná miestnosť ( zasadačka ). Na prízemí je jedna väčšia miestnosť so samostatným vchodom a dvoma výkladmi. Túto miestnosť je možné využiť na zriadenie predajne.
Budova s exteriérom je chránená elektronickým zabezpečením a kamerovým systémom. Kamerový systém je možné na požiadanie zriadiť aj pre jednotlivé vnútorné priestory.

Každá z kancelárií je vybavená kompletným elektrickým rozvodom 220V, prípojkami pre počítačovú sieť - internet a telefón. V budove sa nachádza telefónna ústredňa s dostatkom voľných nezávislých telefónnych liniek.
Po dohode sme schopní zabezpečiť kancelársky nábytok "ušitý na mieru" požiadavkám klienta.
 

Pozn.: viac fotografií nájdete v sekcii fotogaléria

V objekte sa nachádzajú štyri miestnosti pre hygienické zázemie, z ktorých je každá vybavená min. jedným WC, umývadlom a sprchovacím kútom. V budove nájdete aj dve samostatné kuchyňky s umývadlom, varičom, kuchyňskou linkou a chladničkou.
 
Prízemie:

Na prízemí sa nachádza veľká garáž ( pre 3 osobné autá ) ktorá je priechodzia, vybavená elektrickými bránami a umožňuje prístup na samostatný dvor, kde je takisto možnosť parkovať.
Na tomto podlaží nájdete 6 samostatných klimatizovaných kancelárií, z ktorých jedna je využiteľná ako zasadačka. Nachádza sa tu aj jedna veľká miestnosť so samostatným vchodom určená ako predajňa ( recepcia ), dve kúpeľne s WC, sprchou, umývadlom a vybavená kuchyňka s varičom a chladničkou.
Detailné informácie o využiteľnej ploche získate kliknutím na obrázok vpravo.
   
Poschodie:

Na poschodí sa nachádza  9 samostatných klimatizovaných kancelárií, z ktorých jedna je využiteľná ako zasadačka.
Ďalej tu nájdete v rámci hygienického zázemia dve kúpeľne s WC, sprchou, umývadlom a vybavenú kuchyňku s varičom a chladničkou.
Detailné informácie o využiteľnej ploche získate kliknutím na obrázok vpravo.
   
Aktuálny stav voľných priestorov:
obsadenie kancelárií
  

EUROCENTRUM s.r.o., Malinovského 24, 915 01  Nové Mesto nad Váhom, +421 903 814814, e-mail: p.knupp@eurocentrum.sk